ÜMRANİYE GENÇ AKADEMİ

ileGenç Akademi

ÜMRANİYE GENÇ AKADEMİ

Ümraniye de bulunan ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaptığımız BURSLU EĞİTİM PROJESİ ile öğrencilerimize hem akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı öğretiyoruz hem de okulda zorlandıkları Matematik,Fen Bilgisi ve Türkçe gibi derslerine yardımcı eğitimler veriyoruz.Bu proje kapsamında Ümraniye ve çevresindeki ilçelerde yaşayan öğrencilerimiz kurumda eğitim aldıktan sonra kısa zamanda İngilizce öğreniyor ve konuşuyor.

ümraniye genç akademi BURSLU EĞİTİM programı

Çalışma yaptığımız her devlet okulundan çalışkan olma şartı aranmaksızın en fazla 20 öğrenci seçip onlara eğitim masraflarının büyük bir kısmını karşılayarak 6 ay süren bir İngilizce konuşma eğitimi  ve okuldaki sayısal derslerine destek eğitimi veriyoruz. Onlar da bu eğitim sayesinde diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları, yakınları “bu İngilizceyi nereden öğrendin” diye sorunca “tabii ki GENÇ AKADEMİ’de öğrendim” desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz.

SİZDE BURSLU EĞİTİM PROGRAMIMIZDAN FAYDALANMAK İSTİYORSANIZ WEB SİTEMİZDE BULUNAN İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar hakkında

Genç Akademi administrator

Bir cevap yazın