HIZLANDIRILMIŞ İNGİLİZCE PROGRAMI

ileGenç Akademi

HIZLANDIRILMIŞ İNGİLİZCE PROGRAMI

İngilizcenin hangi ortamda, hangi şartlarda, hangi yöntemlerle daha iyi öğrenilebileceğini ve öğretilebileceğini biliyoruz.

 

Eğitmenin öğretme becerisi yüksek olsa dahi, öğrencilerin farklı öğrenme tarzları, materyallerin kişiye özgü değil de standart olması gibi bir çok etken dil kurslarının başarısız olmasına sebep olmuştur.  Öğrenci profillerinin farklılıkları, değişen yaş ortalaması, sadece kitaba bağlı kalarak yaratıcılıktan ve gerçek hayattan uzak kalmak gibi kriterlere dikkat etmek büyük önem taşımaktadır.

İngilizce Konuşma Kurslarımız günün erken saatlerinde başlayarak hem dersler, hem pratik konuşma aktiviteleriyle akşam geç saatlere kadar sürmektedir. Buradaki maksat, anadilden tamamen uzaklaşarak İngilizce’de tam konsantrasyon sağlamak, İngilizceyi bilinç altına yerleştirmektir. Ezberlemek ve öğrenmek arasındaki ince çizginin “öğreten” tarafında olmamızın bir nedeni de budur.

Öğrencilerimiz dil bilgisi kurallarını devamlı duyarak ve pratiğe dökerek farkında olmadan, doğru bir şekilde edinir. Yoğun İngilizce kursumuz boyunca öğrendikleriniz ile kısa zamanda akıcı bir şekilde ingilizce konuşmaya ve analmaya başlarsınız.

Yazar hakkında

Genç Akademi administrator

Bir cevap yazın